Voorbereiding
mediaproductie
De beste eerste indruk begint vóór de camera.
What moves you?
Binnenkort wordt jouw woning of bedrijfspand gefotografeerd en wellicht ook gefilmd.
Dit moment bepaalt voor een groot deel hoe het object straks online wordt gepresenteerd en daardoor dus ook hoe potentiële kopers of huurders het ervaren. Het heeft zelfs invloed op de slagingskans van een optimale transactie.
Met onderstaande richtlijnen zorgen we samen voor een presentatie die klopt. We vragen je dan ook om hier aandachtig naar te kijken en vragen je vriendelijk om de voorbereidingen te volgen zodat we efficiënt aan de slag kunnen.
jouw input is nodig
Wat maakt het object uniek? Is het die ene bijzondere verse bakker om de hoek? De locatie ten opzichte van een mooi natuurgebied? De unieke rustige tuin in de levendige woonomgeving? Het bijzondere uitzicht uit dat ene raam? Deze input ontvangen we graag zo snel mogelijk zodat we dit kunnen verwerken in het video-script.
Jouw waardevolle extra input
"*" geeft vereiste velden aan



